16 – 17 Indelingen.

competitie beker
1e Team Voorkeurstijd
Blauwhuis 1 14:00 Hielpen
Boornbergum’80 1 14:00 Makkum
Jacob St. 1 14:00 QVC
Langezwaag 1 14:00 Bakhuizen
Langweer 1 14:30
Walden De 1 14:00
S.F. Deinum 1 14:00
Wispolia 1 14:00
Tijnje 1 14:00
Houtigehage 1 14:00
Blue Boys 1 14:00
Bakhuizen 1 14:00
AVV 1 13:30
Flamingo SC 1 14:00
2e Team Voorkeurstijd
Akkrum 4 10:00
Emmeloord SC 5 12:00
Emmeloord SC 7 12:00
GAVC 3 12:00
LSC 1890 5 12:30
Mildam 3 10:00
Heerenveen 4 11:00
FFS 2 11:00
Warga 2 11:00
Bakhuizen 2 12:00
SWZ Boso Sneek 4 10:30
JO17-1 Team Voorkeurstijd
najaar
QVC JO17-1 10:30 Urk JO17-5
TOP’63 JO17-1 11:30 Balk JO17-1
Bakhuizen JO17-1 10:30 CVVO JO17-3
Walde De JO17-1 10:30 Tollebeek JO17-1
Woudsend JO17-1 10:30
Scharnegoutum’70 JO17-1 12:00
voorjaar
SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-2 10:30
ST SJO RVC/Langweer JO17-2 10:30
Heerenveen JO17-4 13:00
Bakhuizen JO17-1d 10:30
DWP JO17-1d 10:15
SWZ Boso Sneek JO17-4d 13:30
Woudsend JO17-1d 10:30
Scharnegoutum’70 JO17-1d 12:00
JO15-1 Team Voorkeurstijd
najaar
Joure SC JO15-4 10:40 Oudega/Heeg/HJSC JO15-2
Joure SC JO15-6 12:20 Balk JO15-3
Bakhuizen JO15-1 10:00 Bakhuizen JO15-1
QVC JO15-2G 9:00 NOK JO15-2G
Woudsend JO15-1 10:30
CVVO JO15-3 11:00
Lemmer JO15-1G 11:00
NOK JO15-2G 9:00
Heerenveense Boys JO15-4 8:45
voorjaar
Heerenveense Boys JO15-4 8:45
SC Bolsward JO15-6 12:30
AVC JO15-1 10:00
SWZ Boso Sneek JO15-4 12:45
Bakhuizen JO15-1d 10:00
LSC 1890 JO15-5 13:15
JO13-1 Team Voorkeurstijd
najaar
Kuinre JO13-1 9:00
VWC JO13-2G 9:00
Bakhuizen JO13-1 10:15
Irnsum JO13-2 11:00
Nieuweschoot JO13-2 11:00
Black Boys JO13-1G 10:30
voorjaar
Black Boys JO13-1Gd 10:30
Zeerobben JO13-5 10:30
Bakhuizen JO13-1d 10:15
VWC JO13-2G 9:00
Kuinre JO13-1G 9:00
JO11-1 Team Voorkeurstijd
najaar
Workum JO11-4G 10:00 Renado/VVI JO11-5
QVC JO11-1 10:15 Balk JO11-3
Balk JO11-4 9:00 Bakhuizen JO11-1
Bakhuizen JO11-1 9:00
Walde De JO11-1 9:00
Woudsend JO11-1 9:00
NOK JO11-1 10:15
Flevo Boys JO11-11 10:00
Oeverzwaluwen JO11-2 9:00
Hielpen JO11-1 10:00
voorjaar
NOK JO11-1 10:15
DWP JO11-3G 10:00
Bakhuizen JO11-1 9:00
Joure SC JO11-7 10:15
SJO RVC JO11-4 10:15
LSC 1890 JO11-7 10:15
JO9-1 Team Voorkeurstijd
najaar
Workum JO9-4G 11:00 QVC JO9-2G
QVC JO9-2G 10:15 Balk JO9-3
Balk JO9-4 10:15 de Monnik JO9-1G
Bakhuizen JO9-1 10:15 Bakhuizen JO9-1
Walde De JO9-1 10:15
Woudsend JO9-1 10:00
NOK JO9-1G 9:00
Oeverzwaluwen JO9-2 9:00
Hielpen JO9-1 9:00
Sleat JO9-1 10:30
voorjaar
HJSC JO9-1 9:00
SWZ Boso Sneek JO9-6 9:20
Bakhuizen JO9-1 10:15
Blauwhuis JO9-1G 9:00
ONS Boso Sneek JO9-3 9:00
Workum JO9-4G 11:00